iTunes üzerinden ücretsiz Apple kimliği nasıl alınır?

Açık 7 cevap 1291 görüntülenme altında paylaşıldı Apple iPhone

Daha önceki sorumuzda ücretsiz apple kimliği telefon ve tablet üzerinden nasıl alınır anlatmıştık. Ancak bazı kullanıcılar ''cihazınızda maksimum düzeyde ücretsiz hesap'' hatası alıyorlar bu durumda iTunes üzerinden açılan bir hesap kullanılabiliyor. Peki iTunes üzerinden nasıl alınır?

 

1-Önce www.itunes.com linkine girin ve iTunes uygulamasın son sürümünü bilgisayarınıza indirip kurun.

2-iTunes'i açın ve ücretsiz bir uygulama seçin. Burada ücretsiz uygulama seçemeniz kritik aksi halde sizi hesap oluşturmaya yönelten başka bir adımı takip ederek hesap oluşturmak isterseniz kredi kartı bilgilerini girmeni isteyecektir. Ücretli uygulamaları satın almak için bu bilgileri girmek şart ancak kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyenler bu şekilde ilerlemeli.

image

image

3- Uygulamalayı kurmak istediğinizde iTunes size hesap oluşturma ya da hesap bilgilerinizi girebileceğiniz bir ekran açacak bu ekranda yeni hesap oluşturma seçeneğini seç ve yönergeleri takip et.

4- Daha sonra aşağıdaki gibi bir mail alacaksınız doğrulama linkine tıklayın ve doğrulama işlemini yapın. Hepsi bu kadar!

image

image

image

image

image

image

 

image

 

7 Cevaplar

0
İşte bu kadar!
1
denedim oldu indirebiliyorum bir şeyler
0
Ya iclouda girmeye çalıştığımda tekrar aynı uyarıyı veriyor bu iphonede maksimum düzeyde ücretsiz hesap etkinleştirildi diyor:(
1
icloud u malesef kullanamazsın. Her cihaza en fazla 5 hesap oluşturma hakkı veriliyor bu sınır aşılmış.
0
Tekrar saol sorun yok artık bir şeyler indirebiliýoŕum☺ sana sormaya utanıyorum ama ya Birde şarj cihazını taktgimda bu aksesuarla desteklemiyor diyor ve şarjı çabuk bitiyor bazen şarjı yüzde yirmi olduğunda kapanıyor telefon acaba orjinal şarjı olmadığı için ni böyle bildirmeleri de kapattım yoksa pili zayıfladı degistirilmiyormusta pili of ya seni biktirdim☺ Son sorum olsun ☺
0
Orjinal aksesuar hatası veriyor olması çoğu zaman sıkıntı yaratmıyor ancak senin bataryanın erken bitmesi, pil tam boşaltmadan kapanması normal bir şey değil. Genelde bu sorun batarya arızalanınca ortaya çıkar. Tavsiyem orjinal şarj aleti edinip bu şarj aleti ile en az 3 kere doldurup boşaltın sorun şarj aletinden kaynaklıysa düzelecektir. Ama düzelmezse batarya değişimi yapan yerlerde cihazını tamir ettirebilirsin. Soru sormaktan çekinme lütfen. Her soru bizim için çok değerli. Bu sayede site içeriği artıyor ve başka kullanıcıların seninle benzer sorunlar yaşayanlara örnek teşkil ediyorsun. :) soru sormadan memnun olurum.
0
Saol çok teşekkür ederim :) denicem

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,756 soru

4,189 cevap

1,783 yorum

3,187 kullanıcı