DUYURU

teknosoru.com'un gönüllü editörlere ihtiyacı var.

Teknoloji terminolojilerine hakim, bilgisini paylaşmayı seven, her yaştan editöre ihtiyacımız var. Kontejyan 10 kişi ile sınırlıdır. Son katılım tarihi 30 Mayıs 2016


Bizimle iletişime geç, bu ekibin bir parçası ol!

samsung galaxy s3 mini klavye kelime tahmin listesini nasıl sıfırlarım?

Açık 2 cevap 28771 görüntülenme altında paylaşıldı Samsung Android


Kaydırarak yazma özelliğini kullanıyorum zamanla saçma sapan kelimeler eklendi bu kelimeleri nasıl tahmin listesinden çıkartabilirim?

2 Cevaplar

0
Telefonun içinde böyle bir seçenek doğrudan bulunmuyor ancak aşağıdaki ayarları yaparak tüm klavye ayarları ile beraber sıfırlanması sağlayabilirsiniz. Ayarlar > uygulama yöneticisi > hepsi ( hepsi seçeneği ekranın sağ tarafında kalıyor parmağınız ile sola doğru kaydırarak ulaşabilirsiniz) karşınıza çıkan listede samsung klavye yi bulun veriyi sil seçeneğini seçin. Telefonunuzu yeniden başlatın sorununuz düzelmiş olacaktır.
0
Bu liste sistem dosyası olarak saklanıyor. Şimdiki versiyonlarda hangi kelimelerin eklendiğini göremiyorsunuz. Root edilen cihazlarda bulunabilir ancak hangi dosya altında toplanıyor bilmiyorum. predictive text storage location vb. kelimelerle googlede arama yapmayı deneyin.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,365 soru

4,055 cevap

1,750 yorum

2,714 kullanıcı