Android tabletim kapandı açılmıyor. şarj alıyor kırmızı ışık yanıyor. Piranha tablet

Açık 3 cevap 33758 görüntülenme altında paylaşıldı Android Tabletler


merhaba.android sistemli piranha marka tabletim kapandı ve resetlediğim halde açılmıyor.ürünün sitesinde yazılım güncellemem öneriliyor.yazılımı indirdim.ancak usb kabloyu tablete bağladığımda bilgisayarım tableti görmüyor.ama tabletin kırmızı ışığı usb kabloyu taktığımda veya şarj kablosunu taktığımda yanıyor.

3 Cevaplar

1
merhaba;

Öncelikle USB ile Pc bağlantısı yaptığında Android cihazlarda USB tanıması için belli başlı ayarlar yapman gerekli. Eğer Tablet PC açılmıyorsa ve daha önceden bu ayarları aktifleştirmediysen bilgisayarın Tabletini görmeyecektir. Görse bile yazılım güncellemesi için Tabletin içine atacağın güncelleme dosyasını yine Tabletinin içierisinden yapmam gerekir. Tabletin açılmıyorsa şu an için güncelleme yapma şansında yok. Tableti aldığın yere yada servisine götürererk yazılımı güncelleştirirsen iyi olur.
1

Merhaba;

help.piranha.com.tr ' şu bilgi var gözünüzden kaçan birşey var mı? Ayrıca tablet marka modeli nedir?
 

Business Tab 7, Business 2 Tab 9 , Gps Business Tab 7 modellerimizde kapalı konumdayken menü tuşunu basılı tutup usb kablosunu bilgisayarınıza takın 20 sn içerisinde recovery moda geçecektir.

 

Pro Tab 7, Business Tab 9, Business Tab 9.7, Business Tab 10.1 modellerimizde kapalı konumdayken ses (-)  tuşunu basılı tutup usb kablosunu bilgisayarınıza takın 20 sn içerisinde recovery moda geçecektir.

0
benim tabletim andiroit tablet,i şarja koyuyorum ve ışık yanıp sönüyor neden bilmiyorum

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,542 soru

4,154 cevap

1,764 yorum

2,815 kullanıcı