• Kayıt
 

     

   

Android tabletim kapandı açılmıyor. şarj alıyor kırmızı ışık yanıyor. Piranha tablet

merhaba.android sistemli piranha marka tabletim kapandı ve resetlediğim halde açılmıyor.ürünün sitesinde yazılım güncellemem öneriliyor.yazılımı indirdim.ancak usb kabloyu tablete bağladığımda bilgisayarım tableti görmüyor.ama tabletin kırmızı ışığı usb kabloyu taktığımda veya şarj kablosunu taktığımda yanıyor.
10, Şubat, 2013 Android Tabletler kategorisinde misafir tarafından soruldu
10, Şubat, 2013 Kadir Doğan tarafından düzenlendi
tabletimi alalı 2 hafta oldu menüdeki müzik dosyası açılmıyor müzik durdu yazısı çıkıyor napmalıyım media player yüklesem açılır mı cevap lütfen....

2 Cevaplar

+1 oy
merhaba;

Öncelikle USB ile Pc bağlantısı yaptığında Android cihazlarda USB tanıması için belli başlı ayarlar yapman gerekli. Eğer Tablet PC açılmıyorsa ve daha önceden bu ayarları aktifleştirmediysen bilgisayarın Tabletini görmeyecektir. Görse bile yazılım güncellemesi için Tabletin içine atacağın güncelleme dosyasını yine Tabletinin içierisinden yapmam gerekir. Tabletin açılmıyorsa şu an için güncelleme yapma şansında yok. Tableti aldığın yere yada servisine götürererk yazılımı güncelleştirirsen iyi olur.
10, Şubat, 2013 Ozan Şahinoğlu Yarbay tarafından cevaplandı
+1 oy

Merhaba;

help.piranha.com.tr ' şu bilgi var gözünüzden kaçan birşey var mı? Ayrıca tablet marka modeli nedir?
 

Business Tab 7, Business 2 Tab 9 , Gps Business Tab 7 modellerimizde kapalı konumdayken menü tuşunu basılı tutup usb kablosunu bilgisayarınıza takın 20 sn içerisinde recovery moda geçecektir.

 

Pro Tab 7, Business Tab 9, Business Tab 9.7, Business Tab 10.1 modellerimizde kapalı konumdayken ses (-)  tuşunu basılı tutup usb kablosunu bilgisayarınıza takın 20 sn içerisinde recovery moda geçecektir.

10, Şubat, 2013 Kadir Doğan Albay tarafından cevaplandı
businees tab 10 kullanıyorum.ancak onda ses tuşu yok,ses dokunmatikti.yani görünürde ses tuşu yok.daha önce usb ayarı yapmadım tablette ancak usb ye bağladım ve foto ve müzik atabilmiştim.bu usbyi aktifleştirmiş olmazmı? tabi eğer yazılım yüklemeden halledebileceğim bi sorunsa daha iyi olur.

  0212 599 0088 çağrı merkezinden konuyla ilgili sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Tablet fiziksel olarak deneyimleyebildiğimiz bir ürün olmadığı için bizim yönlendirmelerimiz sizin için zaman kaybı olabilir. Deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız sizden sonra gelecek insanlar içinde ışık tutmuş olursunuz.

merhaba.benim tabletimde aynı sorunu yaşıyordu.USB ile bilgisayara taktım bilgisayarın sağ alt köşesinde aygıt sürücüsü tanımlanıyor diye yazdı. tıkladım uyarı çıktı android  yazılımı yüklenmesi gerek yazdı ona tıkladım yükledi

 

...